Sektörler

İnşaat

Yaşam alanlarına değer katan ürünleriyle dikkat çeken Miller Yapı, 2012 yılında Çanakkale’de inşa ettiği yüksek nitelikli konut projeleriyle bölgeyi yeni bir yaşam tarzı ile tanıştırmıştır.

Daha Fazlası
İnşaat
Enerji

Enerji

Miller Holding’in en hızlı ve etkili büyüdüğü alan olan enerji sektöründe Miller Enerji markası ile hizmet vermektedir. 

Daha Fazlası

Maden

Yeraltı zenginliklerini yeryüzüne taşıyoruz. Miller Holding, Afrika'da yaptığı yatırım planlamalarıyla kıtanın yeraltı zenginliklerini efektif bir şekilde kullanılmak üzere, doğaya zarar vermeden yeryüzüne çıkarıyor. Kalker, kömür ve son olarak planlanan altın madeni yatırımlarıyla hem bulundukları ülkelerin ekonomilerine hem de dünya ticaretine büyük katkılar sağlanmaktadır.

Daha Fazlası
Maden
Denizcilik

Denizcilik

Miller Holding, Miller & Flama Denizcilik şirketiyle denizcilik sektöründe uluslararası taşımacılık, brokerlik ve chartering hizmeti vermektedir.

Daha Fazlası

Otomotiv

Miller Holding, 1976 yılından bu yana Holding’in “ilk göz ağrısı” olarak nitelendirilebilecek otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Çanakkale’de uzun yıllardır hem binek hem de ticari araç segmentinde açık ara farkla liderlik konumunda bulunan Miller Oto, sektör tecrübesini yeni alanlara yönelterek Çanakkale’de bir ilki gerçekleştirdi.

Daha Fazlası
Otomotiv
Havacılık

Havacılık

Miller Holding, 2014 yılında bünyesine kattığı helikopter ile havacılık sektörüne girmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle dünya küçülse de, bu hıza ayak uydurmak amacıyla insanların seyahat ihtiyaçları da zaman kısıtı nedeniyle hızlı bir arzın gerekliliğini artırmaktadır. Bu ihtiyacın bir yansıması olarak, havacılık sektörünün yakın zamanda gelişeceğine inanan holding, yakın gelecekte özel bir jeti de filosuna katmayı planlamaktadır.

Daha Fazlası

Gıda

Farklı lezzetleri tadarken, sağlıklı beslenmek son yıllarda epey ilgi gören yaşam biçimlerinden birisi… Miller Gıda’nın özel konseptle oluşturulmuş restoranları, misafirlerine hem Türk hem de dünya mutfaklarının seçkin örneklerini sunarken keyifli dakikalarınıza ayrı bir lezzet katıyor.

Daha Fazlası
Gıda
Araç Kiralama

Araç Kiralama

Son yıllarda büyük ilgi gören oto kiralama alanında iddialı hamleler yapan Miller Holding, Miller Car Rental adıyla otomotiv sektöründeki birikimini bu iş koluna yansıtma fırsatını yakalamıştır.

Daha Fazlası

CTC

Miller Holding’in yurtiçinde edindiği ve yarım yüzyılı aşan tecrübe ve birikimini uluslararası pazarlarda değerlendirmek amacıyla kurduğu Miller Construction Trade & Consultancy, inşaat, ticaret ve danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Daha Fazlası
CTC

Miller Holding